Wszystko Galeria malarstwo rysunek rzemiosło Kategoria aukcja akt akwarela architektura aukcja brystol długopis drzeworyt dykta fotograwiura gwasz karton kredka kredki świecowe linoryt litografia litografia barwna martwa natura olej ołówek papier papier kremowy pastel pastel oleista pastele olejne pejzaż piórko płótno portret sangwina scena rodzajowa sklejka tektura tusz tusz sepiowy węgiel Autor Adam Bunsch Adam Pełczyński Ake Holm Aleksander de Gąssowski Aleksander Jędrzejewski Aleksander Mroczkowski Alfons Karpiński Alfred Terlecki Alfred Wierusz-Kowalski Alicja Halicka Andrzej Jerzy Mniszech Aneri Irena Weissowa Anna Karpowicz - Westner Arthur Bouvier Bernard Braun Bolesław Biegas Bolesław Stawiński Bronisława Rychter - Janowska Czesław Rzepiński Czesław Wasilewski Czesław Zawadziński Dariusz Kaleta Dawid Seifert Edward Dwurnik Erno Erb Ernst Lorenz-Murowana Eugeniusz Krawczuk Feliks Michał Wygrzywalski Ferdynand Ruszczyc Franciszek Starowieyski Franciszek Żmurko Franz Roubaud Fryderyk Pautsch Heinrich von Zugel Helena Zaremba - Cybisowa Henryk Epstein Henryk Hayden Henryk Krych Henryk Kuna Henryk Lewensztadt Henryk Piątkowski Henryk Szczygliński Henryk Uziembło Ignacy Pinkas Igor Mitoraj Irena Nowakowska - Acedańska Isaac Dobrinsky Iwan Trusz Jacek Malczewski Jacques Chapiro Jadwiga Maziarska Jan Chwierut Jan Piotr Hrynkowski Jan Rubczak Jan Stanisławski Jan Szancenbach Jan Tarasin Janina Muszanka-Łakomska Jankiel Adler Janusz Orbitowski Jean Peske Jerzy Duda - Gracz Jerzy Karszniewicz Jerzy Kossak Jerzy Kujawski Jerzy Lubański Jerzy Nowosielski Jerzy Panek Joachim Weingart Józef Brandt Józef Chełmoński Józef Pankiewicz Józef Pieniążek Józef Szermentowski Julian Fałat Julius Wentscher' Juliusz Czechowicz Juliusz Joniak Juliusz Kossak Juliusz Słabiak Kasper Pochwalski Kazimierz Pochwalski Kazimierz Podsadecki Korneli Szlegel Leonard Stroynowski Leonard Winterowski Leopold Gottlieb Leopold Levy Leszek Piasecki Leszek Stańko Ludwig Maciąg Ludwik Cylkow Ludwik Gędłek Ludwik Klimek Maksymilian Novak-Zempliński Marc Chagall Maurycy Gotllieb Mela Muter Michał Kwaśny Michał Stańko Michał Wywiórski-Gorstkin Mieczysław Filipkiewicz Mieczysław Krzyżak Mieczysław Szczerbiński Mojżesz Kisling Olgierd Bierwiaczonek Otto Axer Pablo Picasso Paweł Merwart Paweł Wróbel Pinchus Kremegne Piotr Stachiewicz Rafał Malczewski Richard Rau Robert Pikelny Roman Bartkowski Roman Bratkowski Roman Cieślewicz Roman Cieślewski Roman Kramsztyk Roman Zakrzewski Romuald Chojnacki Romuald Kułakowski Soter Jaxa - Małachowski Stanisław Chlebowski Stanisław Czajkowski Stanisław Fabijański Stanisław Gałek Stanisław Gibiński Stanisław Heymann Stanisław Kaczor Batowski Stanisław Kamocki Stanisław Mazuś Stanisław Noakowski Stanisław Paciorek Stanisław Żurawski Stefan Domaradzki Stefan Suberlak Tadeusz Ajdukiewicz Tadeusz Kantor Tadeusz Kutermak Tadeusz Makowski Tadeusz Popiel Tadeusz Rybkowski Teodor Axentowicz Teodor Grott Teodor Ziomek Teresa Pągowska Teresa Rudowicz Teresa Wallis-Joniak Tomasz Sętowski Wacław Szymanowski Wacław Zawadowski Wiktor Korecki Wilhelm Kotarbiński Wincenty Wodzinowski Witkacy WItold Zacharewicz Wladimir Vilenchyts Wlastimil Hofman Władysław Granzow Władysław Hasior Władysław Jahl Władysław Jan Pochwalski Władysław Malecki Władysław Rutkowski - Bończa Władysław Serafin Władysław Skoczylas Włodzimierz Terlikowski Wojciech Ćwiertniewicz Wojciech Fangor Wojciech Kossak Wojciech Weiss Zbigniew Pronaszko Zbigniew Sprycha Zbylut Grzywacz Zdzisław Beksiński Zdzisław Cyan Cyankiewicz Zdzisław Lachur Zdzisław Przebindowski Zygmund Rozwadowski Zygmunt Menkes Zygmunt Rozwadowski Zygmunt Sidorowicz Stefan SUBERLAK (1928-1994), Kosiarz, 1982 Stefan SUBERLAK (1928-1994), Rytro, 1965 Władysława AUGUSTYNOWICZ (1901-1980), Dworek w kwiatach Karol BĄK (ur. 1961), Rusałka, 2022 Karol BĄK (ur. 1961), Po burzy, 2022 Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Martigues, 1921 Zygmunt SCHRETER / SZRETER (1886-1977), Nad zatoką Zygmunt SCHRETER / SZRETER (1886-1977), Bukiet kwiatów w wazonie Jean PESKÉ (1870-1949), Pejzaż Jan CYBIS (1897-1972), Uliczka w Starym Sączu, 1972 Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976), Widok na Giewont Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984), Wyjazd na polowanie Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954), Park, ok. 1954 Wojciech KOSSAK (1856-1942), Pejzaż Henryk EPSTEIN (1890 – 1944), Martwa natura z rybą Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944), Pejzaż z Bronowic Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987), Kompozycja – Martwa natura w oknie, lata 60. XX w. Ludwik CYLKOW (1877 – 1934), Pejzaż Janusz SZPYT (ur. 1960), Akt, 2022 Janusz ORBITOWSKI (1940-2017), Z cyklu: „Ślady”, 13/97, 1997 Edward DWURNIK (1943-2018), Posterunek MO w Józefowie, 1990 Ludwik GĘDŁEK (1847-1904), Posłaniec – Krakus pędzący na koniu Fryderyk PAUTSCH (1877-1950), Targ, 1930 Jerzy KOSSAK (1886-1955), Napoleon, 1921 Mojżesz KISLING (1891-1953), Pejzaż z Poronina, 1910 Maurycy GOTTLIEB (1856-1879), Recha, 1877 Scena z „Natana Mędrca”, dramatu Gottholda Ephraima Lessinga Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005), AR Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005), Bez tytułu, 1970 Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011), Portret mężczyzny z prawego profilu Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Jabłoń – Wola Radziszowska Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961), Anioł, ok. 2006 Walery BROCHOCKI (1847-1923), Nad Wieprzem Jan ROSEN (1854-1936), Oddział huzarów napoleońskich, 1923 Maurice BLOND / BLUMENKRANC (1899-1974), Martwa natura z krzesłem, 1963 Władysław SKOCZYLAS (1883-1934), Zabudowania Władysław MALECKI (1836-1900), Tabor w lesie Romuald KUŁAKOWSKI (ur. 1958) Wykluczony cyfrowo, 2013 Romuald KUŁAKOWSKI (ur. 1958) Spotkanie trójkątów prostokątnych na krawędzi pustyni neoplastycznej pod pomnikiem smutnego Pitagorasa, 2018 Zbylut GRZYWACZ (1939-2004), Dwoje IV, 1988 Zbylut GRZYWACZ (1939-2004), Oddalona III, z cyklu: Oddalona, 1988-1992 Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849 -1915) Ratunek, po 1900 Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914) Święcone Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974), Locus, 2021 Tadeusz KANTOR (1915-1990) Peinture, 1964 Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936) Igraszki z kicią Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954) Dom rybaka w Kazimierzu Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011), Kobieta – praca dwustronna Władysław Jan POCHWALSKI (1860-1924), Akt męski Leopold LEVY (1882-1966), Pejzaż Aleksander de GĄSSOWSKI (1835-1900) , Mężczyzna odpoczywający nad rzeką Eugeniusz KRAWCZUK (1958 – 1992), Raj, 1975 Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzaż z domem, ok. 1969 Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936) Portret kobiety siedzącej w fotelu, lata 30. Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981), Kraków, 1931 Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Brama wjazdowa z księżycem, ok. 1905 Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961), Statek pijany według Artura Rimbauda, 2016 Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983), Martwa natura z kwiatami i owocami Witold Andrzej ZACHAREWICZ (1929-1985), Podbipięta i Zagłoba opowiadają straszne historie Juliusz JONIAK (1925-2021), Port’11, 2011 Juliusz JONIAK (1925-2021), Bulwar St. Remy’20, 2020 Robert PIKELNY (1904–1986), Wnętrze pracowni Robert PIKELNY (1904–1986), Wejście do dworu Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Martwa natura z figurą Buddy, 1920 Leszek PIASECKI (1928-1990), Polowanie par force Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976), Na wydmach nadmorskich Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzażysta – Wojciech Weiss malujący, 1935 r. Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Kapliczka przydrożna Henryk PIĄTKOWSKI (1853-1932), Pejzaż letni, ok. 1923 Jerzy KUJAWSKI (1921-1998), Kompozycja Stanisław MAZUŚ (ur. 1940), Mglisty poranek, 2004 Jacques CHAPIRO (1887-1962, Martwa natura z rybami Robert PIKELNY (1904–1986), Krajobraz wiejski David SEIFERT (1896-1960), Pejzaż Henryk EPSTEIN (1891-1944), Portret żony Suzanne Dorignac, ok. 1926 Alicja HALICKA (1889-1974), Martwa natura kubistyczna, 1917 Helena ZAREMBA – CYBISOWA (1917-1986), Akt siedzący Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921), Noc księżycowa – Fontanna w ogrodzie Michał KWAŚNY (1919-1997), Pejzaż podgórski, 1975 Heinrich von Zügel (1850-1941), Krowy u wodopoju, 1912 Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Lato – Samotne drzewo, 1910 Franz ROUBAUD (1856-1928), Szejk arabski Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 Sanok – 2005 Warszawa), Z5, 1997 r. Teresa PĄGOWSKA (1926 – 2007), Kompozycja Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984), Przeprawa ułanów przez rzekę Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzaż jesienny Zygmunt MENKES (1896-1986), Portret Zofii Reiss, 1917 Władysław MALECKI (1863-1900, Krajobraz z sylwetą kościoła, 1869 Leopold GOTTLIEB (1883-1934), Posiłek, ok. 1927 Michał Gorstkin WYWIÓRSKI (1861-1926), Zielone zarośla pod szarym niebem Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011), Ulica Karmelicka w Krakowie, 1945 Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861 – 1926) Jałowce, 1900-1915 Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926) Pejzaż zimowy JAN STANISŁAWSKI (1860 – 1907) Pejzaż z Podola, 1898-1900 Alicja HALICKA (1889-1974) Martwa natura z gitarą, 1914 Henryk EPSTEIN (1891 – 1944) Martwa natura z kwiatami i owocami Władysław HASIOR (1924-2016) Izydor Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947) Patrol napoleoński, 1891 Korneli SZLEGEL (1819-1870) Głowa Turczynki Jankiel ADLER (1895-1949) Martwa natura Alicja HALICKA (1889-1974) Martwa natura kubistyczna, 1914 Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891 – 1971) Martwa natura z maską Teodor ZIOMEK (1874-1937) Wiosenna Łąka Władysław SERAFIN (1905-1988) Pejzaż podgórski zimą Irena WEISS – ANERI (1888-1981) Pejzaż z pociągiem Władysław HASIOR (1928-1999) Scena w parku