Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987), Kompozycja – Martwa natura w oknie, lata 60. XX w.

​​​

WACŁAW TARANCZEWSKI

Kompozycja – Martwa natura w oknie, lata 60. XX w.

technika mieszana – sgrafitto, płótno; 130 x 180 cm.
opisany autorsko na blejtramie.
Lit.: [katalog wystawy] Wacław Taranczewski Wystawa obrazów gwaszy i rysunków, Kraków – Warszawa – Poznań, 1969/70, poz. kat. 18, ZPAP w Krakowie, BWA w Krakowie, CBWA w Warszawie i BWA w Poznaniu.