Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981), Kraków, 1931

MIECZYSŁAW SZCZERBIŃSKI

KRAKÓW, 1931

akwarela, papier; 47 x 33 cm;
sygn., dat. i opis. p. d.: MSzczerbiński 1931 / KRAKÓW.