Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961), Statek pijany według Artura Rimbauda, 2016

TOMASZ SĘTOWSKI

STATEK PIJANY WEDŁUG ARTURA RIMBAUDA, 2016

olej, tektura; 40 x 30 cm;
sygn. p.d.: T. Sętowski;
sygn. na odwr. na tekturze czarnym flamastrem: „Statek pijany wg. A. Rimbaud’a“ | T. Sętowski [na zamalowanym polu białą farbą].