Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849 -1915) Ratunek, po 1900

ALFRED WIERUSZ-KOWALSKI

RATUNEK, PO 1900

olej, płótno; 89 x 110 cm;
na odwrociu napisy farbą na płotnie: alf/No 21.

Do obrazu dołączona ekspertyza Adama Konopackiego z 20.02.2022.