Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849 -1915) Ratunek, po 1900 Opublikowano 28 września, 2022 [data] przez obrazy ALFRED WIERUSZ-KOWALSKI RATUNEK, PO 1900 olej, płótno; 89 x 110 cm; na odwrociu napisy farbą na płotnie: alf/No 21. Do obrazu dołączona ekspertyza Adama Konopackiego z 20.02.2022. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego