Stefan SUBERLAK (1928-1994), Kosiarz, 1982
STEFAN SUBERLAK KOSIARZ, 1982 tusz, gwasz, ołówek, papier, 49,5 x 37 cm, sygn. p. d.: Suberlak 1982 ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
STEFAN SUBERLAK RYTRO, 1965 piórko, tusz, papier, 34,5 x 49 cm, sygn. p.d.: St. Suberlak; l.d. 23. 8. 1965 ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
WŁADYSŁAWA AUGUSTYNOWICZ DWOREK W KWIATACH olej, tektura; 48,5 x 34 cm; sygn. p. d.: WAugustynowicz. Na odwrocie metka „DESY” w Krakowie z opisem pracy. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com …
KAROL BĄK RUSAŁKA, 2022 olej, płótno; 80 x 60 cm; sygn. monogramem p. d.: BK / BĄK. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
KAROL BĄK PO BURZY, 2022 olej, płótno; 40 x 60 cm; sygn. monogramem p. d.: BK / BĄK. na odwrocie opis. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI MARTIGUES, 1921 olej, płótno; 73 x 100 cm; sygn. i dat. p. d.: 1921 / W. Terlikowski. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
ZYGMUNT SCHRETER / SZRETER Nad zatoką olej, płótno; 45,5 x 60,5 cm. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
ZYGMUNT SCHRETER / SZRETER BUKIET KWIATÓW W WAZONIE olej, płótno; 56,5 x 35,5 cm. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
JEAN PESKÉ PEJZAŻ olej, płótno; 39 x 54 cm; sygn. l. d.: Peske. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com