Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Jarmark w Krościenku, 1932

​​​

STANISŁAW KAMOCKI

JARMARK W KROŚCIENKU, 1932

olej, tektura; 36,5 x 50,5 cm.
Sygnowany i opisany autorsko na odwrociu: S. KAMOCKI / „”JARMARK W KROŚCIENKU”” / CZERWIEC / 1932 (czerwoną kredką).