Leszek PIASECKI (1928-1990), Polowanie par force

LESZEK PIASECKI

POLOWANIE PAR FORCE

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki.

    CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 90