Paweł (Paul) MERWART (1855-1902), W pracowni drewniaków

​​​

PAWEŁ MERWART

W PRACOWNI DREWNIAKÓW

olej, deska; 41 x 26,8 cm;
dedykacja i sygn. l. d.: A mon ami Fauchet / cordialement / Paul Merwart. (Dla mojego przyjaciela Fauchet z poważaniem Paul Merwart).
Na odwrocie na desce napis: 6 P.