Juliusz JONIAK (1925-2021), Bulwar St. Remy’20, 2020

JULIUSZ JONIAK

BULWAR ST. REMY’20, 2020

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Joniak 20.
Na odwrocie opis.: JULIUSZ JONIAK / „BULWAR ST. REMY’20” / 73 X 92 / 2020.