Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974), Locus, 2021

MAKSYMILIAN NOVAK-ZEMPLIŃSKI

LOCUS, 2021

olej, płyta; 30 x 60 cm;
sygn. p. d.: M. Novák-Zempliński 21
na odwrocie opis: „Locus” / Maksymilian Novák-Zempliński / 2021