Irena WEISS – ANERI (1888-1981) Pejzaż z pociągiem

Irena WEISS – ANERI

Pejzaż z pociągiem

olej, płótno
50 x 65 cm

sygn. p. d.: aneri

na odwrocie na krośnie malarskim mała nalepka z nr: VII 000071

cena: 7 500 zł