Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990), Pejzaż kaszubski

​​​

EUGENIUSZ DZIERŻENCKI

PEJZAŻ KASZUBSKI

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki.
Na odwrocie autorska nalepka: EUGENIUSZ DZIERŻENCKI / ARTYSTA MALARZ / 81-833 SOPOT / ABRAHAMA 32 / PRACOWNIA TEL. 51-24-26 / POLSKA – POLAND.