Michał KWAŚNY (1919-1997), Pejzaż podgórski, 1975

MICHAŁ KWAŚNY

PEJZAŻ PODGÓRSKI, 1975

olej, tektura; 28 x 39 cm (w św. passe – partout);
sygn. i dat. l. d.: MKwaśny 75