Romuald KUŁAKOWSKI (ur. 1958) Spotkanie trójkątów prostokątnych na krawędzi pustyni neoplastycznej pod pomnikiem smutnego Pitagorasa, 2018

ROMUALD KUŁAKOWSKI

SPOTKANIE TRÓJKĄTÓW PROSTOKĄTNYCH NA KRAWĘDZI POSTYNI NEOPLASTYCZNEJ POD POMNIKIEM SMUTNEGO PITAGORASA, 2018

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / 2018
na odwrocie opis: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / „SPOTKANIE TRÓJKĄTÓW PROSTOKĄTNYCH / NA KRAWĘDZI PUSTYNI NEOPLASTYCZNEJ, POD POMNIKIEM SMUTNEGO PITAGORASA” / 2018 / 80 x 60