Robert PIKELNY (1904–1986), Wnętrze pracowni Opublikowano 25 marca, 2022 [data] przez obrazy ROBERT PIKELNY WNĘTRZE PRACOWNI olej, płyta pilśniowa; 33,3 x 46 cm; sygn. p. d.: Pikelny. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego