Franz ROUBAUD (1856-1928), Szejk arabski

FRANZ ROUBAUD

SZEJK ARABSKI

olej, płótno, dykta; 67 x 56 cm;
sygn. l. d.: FRoubaud (sygnatura drapana).
Na odwrocie:
– kartka z opisem pracy w j. niemieckim: Francois Roubaud / geb. 1856 in Odessa, gest. 1928 in München. / 112 Arabischer Scheik in dunklem Burnus und weiβemKopfüberwurf. Brustbild / en face. / Oel auf P. 68 x 57 cm. Bez.: F. Rouband. H. R. [w prawym górnym rogu kartki napis – częściowo czytelny: …Helb… / München 17. September 30.];
– kartka z oznaczeniem: 0912/2010 / Franz Roubaud / Arab, olej na płycie; syg