Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzażysta – Wojciech Weiss malujący, 1935 r.

IRENA WEISS – ANERI

PEJZAŻYSTA – WOJCIECH WEISS MALUJĄCY, 1935

olej, płótno; 49 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Aneri / 1935
na odwrocie cztery nalepki:
nalepka wystawowa z 1936 z opisem pracy i numerem 38915; nalepka z odręcznym napisem: Aneri, Pejzażysta olej.; nalepka wystawowa z nr 360; oraz nalepka wystawowa z Miejskiego Ośrodka Kultury- -Zamek, Galeria Sztuki-Zamek, Sucha Beskidzka z tytułem: Pejzażysta W. Weiss malujący; na odwrocie na płótnie nr: 4.