Stanisław MAZUŚ (ur. 1940), Mglisty poranek, 2004

STANISŁAW MAZUŚ

MGLISTY PORANEK, 2004

olej, płótno; 70 x 100 cm;

sygn. i dat. l. d.: S Mazuś 2004);
Na odwrocie na płótnie opis autorski: Stanisław MAZUŚ / „MGLISTY PORANEK” 2004 r. / 70 x 100 cm , olej, płótno / obraz 5041 oraz na krośnie naklejka autorska z opisem pracy.