Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976), Na wydmach nadmorskich Opublikowano 25 marca, 2022 [data] przez obrazy STANISŁAW ŻURAWSKI NA WYDMACH NADMORSKICH olej, płótno; 40 x 50,5 cm; sygn. p. d.: St. Żurawski. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego