Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954) Dom rybaka w Kazimierzu

STANISŁAW CZAJKOWSKI

DOM RYBAKA W KAZIMIERZU

olej, płótno, 44 x 70 cm;
sygn.. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI.
Na odwrocie na krośnie malarskim dwukrotnie powtórzony nr: St.Cz. / inw. / 257; oraz napis: DOM RYBAKA W KAZIMIERZU