Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzaż jesienny Opublikowano 5 listopada, 2021 [data] przez obrazy IRENA WEISS – ANERI PEJZAŻ JESIENNY olej, tektura; 33 x 47,5 (w św. passe-partout); sygn. p. d.: aneri ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego