Alicja HALICKA (1889-1974) Martwa natura kubistyczna, 1914

ALICJA HALICKA

Martwa natura kubistyczna, 1914

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat p. g.: A. Halicka / 1914

ZAPYTAJ O CENĘ: tel. 609 444 555