Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947) Patrol napoleoński, 1891

Stanisław FABIJAŃSKI

Patrol napoleoński, 1891

olej, płótno; 70 x 53,5 cm;
sygn. p. d.: Stanisław / Fabijański / 1891.