Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947) Patrol napoleoński, 1891 Opublikowano 5 lutego, 20215 lutego, 2021 [data] przez obrazy Stanisław FABIJAŃSKI Patrol napoleoński, 1891 olej, płótno; 70 x 53,5 cm; sygn. p. d.: Stanisław / Fabijański / 1891. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego