Adam PEŁCZYŃSKI (1865-1926) Pejzaż zimowy

ADAM PEŁCZYŃSKI

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 65 x 93 cm;

sygn. p. d.: Adam Pełczyński;

Na odwrocie fragment naklejki z opisem pracy: Adam Pełczyński / München