Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954), Park, ok. 1954

​​​

STANISŁAW CZAJKOWSKI

PARK, ok. 1954

olej, płótno; 103 x 148 cm (w św. oprawy);
na krośnie oznaczenia inwentaryzacyjne obrazu: „Park” St. Cz. Inw. 389.
Lit.: Stanisław Czajkowski. 1878 – 1954. [Katalog wystawy monograficznej], Warszawa – Centralne Biuro Wystaw Artystycznych „Zachęta” grudzień 1980 – styczeń 1981, poz. kat. 708;
Stanisław Czajkowski. Katalog Wystawy Podróżnej, z cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Górne 2001, poz. kat. 50.