Ludwik GĘDŁEK (1847-1904), Posłaniec – Krakus pędzący na koniu

LUDWIK GĘDŁEK

POSŁANIEC – KRAKUS PĘDZĄCY NA KONIU

olej, deska; 32 x 26 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek
na odwrocie napis: Polnischer Reiter