Heinrich von Zügel (1850-1941), Krowy u wodopoju, 1912 Opublikowano 3 grudnia, 2021 [data] przez obrazy Heinrich von Zügel KROWY U WODOPOJU, 1912 olej, płótno; 60 x 80 cm; sygn. i dat. p. d.: H Zugel 12 „ ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego