Stanisław KAMOCKI (1875-1944), Jabłoń – Wola Radziszowska Opublikowano 19 września, 202319 września, 2023 [data] przez obrazy STANISŁAW KAMOCKI JABŁOŃSKI – WOLA RADZISZOWSKA olej, sklejka; 49,5 x 40 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: S Kamocki (słabo czytelna). Na odwrocie opis autorski: S. KAMOCKI / „JABŁOŃ” / WOLA RADZISZOWSKA (ołówkiem). ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego