Leopold GOTTLIEB (1883-1934), Posiłek, ok. 1927

LEOPOLD GOTTLIEB

POSIŁEK, ok. 1927

gwasz, akwarela, papier; 35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy):
sygn. l. d.: l. Gottlieb.
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Agencję Art Konsultant Adama Konopackiego.