Romuald KUŁAKOWSKI (ur. 1958) Wykluczony cyfrowo, 2013

ROMUALD KUŁAKOWSKI

WYKLUCZONY CYFROWO, 2013

olej, płótno; 63 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / 2013
na odwrocie opis: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / WYKLUCZONY / CYFROWO / 2013 / 63 x 52