Tadeusz KANTOR (1915-1990) Peinture, 1964

TADEUSZ KANTOR

PEINTURE, 1964

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. p.d.: I, 1964 Kantor
sygn. na odwrocie: T.Kantor/Cracovie/6,1,1964/Peinture 80 tig