Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Martwa natura z figurą Buddy, 1920 Opublikowano 25 marca, 2022 [data] przez obrazy WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI MARTWA NATURA Z FIGURĄ BUDDY, 1920 olej, płótno; 54 x 65 cm; sygn. i dat. d.: 20 / W. de Terlikowski. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego