Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951), Martwa natura z figurą Buddy, 1920

WŁODZIMIERZ TERLIKOWSKI

MARTWA NATURA Z FIGURĄ BUDDY, 1920

olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. i dat. d.: 20 / W. de Terlikowski.