Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921), Noc księżycowa – Fontanna w ogrodzie

WILHELM KOTARBIŃSKI

NOC KSIEŻYCOWA – FONTANNA W OGRODZIE

olej, płótno; 107,5 x 164 cm;

sygn. na odwrocie p. g.: WK.