Irena WEISS – ANERI (1888-1981), Pejzaż z domem, ok. 1969

IRENA WEISS – ANERI

PEJZAŻ Z DOMEM, ok. 1969

olej, tektura; 48,3 x 33,2 cm;

sygn. p. d.: aneri / 1970