Mojżesz KISLING (1891-1953), Pejzaż z Poronina, 1910

MOJŻESZ KISLING

PEJZAŻ Z PORONINA, 1910

olej, płótno; 63 x 63 cm (w św. oprawy);
sygn., opis. i dat. l. g.: MKisling PORONIN 1910
Na odwrocie: Martwa natura owocami i zielonym dzbanem. (olej, płótno)