Mojżesz KISLING (1891-1953), Pejzaż z Poronina, 1910 Opublikowano 19 września, 202319 września, 2023 [data] przez obrazy MOJŻESZ KISLING PEJZAŻ Z PORONINA, 1910 olej, płótno; 63 x 63 cm (w św. oprawy); sygn., opis. i dat. l. g.: MKisling PORONIN 1910. Na odwrocie: Martwa natura owocami i zielonym dzbanem. (olej, płótno) ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego