Władysław MALECKI (1863-1900, Krajobraz z sylwetą kościoła, 1869 Opublikowano 19 października, 202119 października, 2021 [data] przez obrazy WŁADYSŁAW MALECKI KRAJOBRAZ Z SYLWETĄ KOŚCIOŁA, 1869 olej, płótno; 65,5 x 87 cm; sygn., opis. i dat. p. d.: W. Malecki. Monachium 1869 r. Na odwrocie stempel niemieckiego (monachijskiego?) składu materiałów malarskich ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego