Władysław MALECKI (1863-1900, Krajobraz z sylwetą kościoła, 1869

WŁADYSŁAW MALECKI

KRAJOBRAZ Z SYLWETĄ KOŚCIOŁA, 1869

olej, płótno; 65,5 x 87 cm;
sygn., opis. i dat. p. d.: W. Malecki. Monachium 1869 r.
Na odwrocie stempel niemieckiego (monachijskiego?) składu materiałów malarskich