Jean PESKÉ (1870-1949), Pejzaż paryski, 1921
JEAN PESKE PEJZAŻ PARYSKI, 1921 olej, płótno; 50 x 65 cm; sygn. oraz dat. l. d.: Peske / 1921. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
ALICJA HALICKA MARTWA NATURA Z FAJKĄ olej, płótno; 50 x 61 cm; sygn. i dat. l. g.: A. Halicka / 1914. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
JÓZEF PIENIĄŻEK PEJZAŻ Z CHATAMI I KROWĄ olej, tektura; 28,2 x 33,5 cm. Na odwocie napis ołówkiem NKK 17/18/97. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
JÓZEF PIENIĄŻEK ZIMOWY PEJZAŻ PODMIEJSKI olej, tektura; 37,5 x 52 cm. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
ROMAN KOCHANOWSKI PEJZAŻ Z KROWĄ, koniec XIX w. olej, deska; 26 x 35,5 cm; sygn. l. d.: R. Kochanowski. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
NIKIFOR KRYNICKI MOTYW Z KRAKOWA akwarela, gwasz, papier; 18 x 26 cm (w św. passe-partout); u dołu autorski napis. Proweniencja: kolekcja prywatna Holandia – praca ofiarowana ojcu obecnego właściciela przez Andrzeja Banacha z Krakowa, który …