Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944) Pejzaż wiejski

Henryk SZCZYGLIŃSKI

Pejzaż wiejski

olej, płótno
109 x 115 cm (w świetle oprawy)

sygn.p.d.: H Szczygliński

cena: 90 000 zł