Romuald KUŁAKOWSKI (ur. 1958) Spotkanie trójkątów prostokątnych na krawędzi pustyni neoplastycznej pod pomnikiem smutnego Pitagorasa, 2018 Opublikowano 28 września, 2022 [data] przez obrazy ROMUALD KUŁAKOWSKI SPOTKANIE TRÓJKĄTÓW PROSTOKĄTNYCH NA KRAWĘDZI POSTYNI NEOPLASTYCZNEJ POD POMNIKIEM SMUTNEGO PITAGORASA, 2018 olej, płótno; 80 x 60 cm; sygn. i dat. p. d.: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / 2018 na odwrocie opis: ROMUALD / KUŁAKOWSKI / „SPOTKANIE TRÓJKĄTÓW PROSTOKĄTNYCH / NA KRAWĘDZI PUSTYNI NEOPLASTYCZNEJ, POD POMNIKIEM SMUTNEGO PITAGORASA” / 2018 / 80 x 60 ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com Imię i nazwisko (wymagane) Adres e-mail (wymagane) Telefon (wymagane) Tekst zapytania (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Warszawskiego Domu Aukcyjnego