Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990), Kutry na morzu
EUGENIUSZ DZIERŻENCKI KUTRY NA MORZU olej, płótno; 34 x 50 cm; sygn. l. d.: E Dzierżencki. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
STANISŁAW PACIOREK ŻNIWNY CZAS olej, tektura; 47 x 52 cm; sygn. na odwrocie na nalepce wystawowej „Domu Plastyków” w Krakowie. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
WOJCIECH WEISS BALSAMINKI W OGRODZIE W KALWARII, ok. 1907 olej, tektura; 24,5 x 34,5 cm; sygn. p. d.: WW. Na odwrocie: owalny stempel proweniencyjny z napisem: ZE ZBIORU WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY [w środku …
STANISŁAW KAMOCKI PLAC ŚW. MARKA W WENECJI olej, tektura; 35 x 50 cm; sygn. i opis. na odwrocie: S. KAMOCKI / VENEZIA. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
ABRAHAM WEINBAUM MARTWA NATURA Z OWOCAMI I BUTELKĄ akwarela, papier; 43 x 60 cm. ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
STEFAN SUBERLAK KOSIARZ, 1982 tusz, gwasz, ołówek, papier, 49,5 x 37 cm, sygn. p. d.: Suberlak 1982 ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com
STEFAN SUBERLAK RYTRO, 1965 piórko, tusz, papier, 34,5 x 49 cm, sygn. p.d.: St. Suberlak; l.d. 23. 8. 1965 ZAPYTAJ O CENĘ – tel. 609 444 555 lub e-mail: warszawskida@gmail.com