Zbylut GRZYWACZ (1939-2004), Dwoje IV, 1988

ZBYLUT GRZYWACZ

DWOJE IV, 1988

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zbylut 88
na odwrocie opis: Zbylut Grzywacz / „DWOJE IV” 1988 / 80 x 120.
Reprodukowany w katalogu wystawy: „Zbylut Grzywacz 1939-2004” – Wystawa w Muzeum Narodowym w Krakowie. Marzec – czerwiec 2009. Kat. poz. 340