Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881) Pejzaż z chatami

Zygmunt SIDOROWICZ

Pejzaż z chatami

olej, płótno; 22,4 x 44 cm;
nieczytelny napis l. d.;
na odwrocie:
– napis (częściowo czytelny): Maleri [?] / von / A. Schutzman / in / MÜNCHEN;
– na krośnie nalepki: JOSEF LEITL / [adres i numer telefonu];
– nalepki galeryjne z opisem pracy
Obraz posiada ekspertyzę Agencji Art. Konsultant Adama Konopackiego

    CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 88