Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950), Polowanie, 1923

ZYGMUNT ROZWADOWSKI

POLOWANIE, 1923

olej, płótno; 57 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski / 1923.
Do obrazu dołączone potwierdzenie autentyczności wystawione przez Agencję Art-Konsultant Adama Konopackiego.”