Zbigniew PRONASZKO (1885-1958) Portret rodzinny

ZBIGNIEW PRONASZKO

Portret rodzinny

olej, sklejka
172 x 120 cm

sygn. i.d.: Z.Pronaszko

cena: 46 000 zł