Wojciech WEISS (1875-1950), Wiosenne pąki, 1898

WOJCIECH WEISS

WIOSENNE PĄKI, 1898

olej, tektura; 12,8 x 21,3 cm;
sygn. l. d.: WW (czarną farbą)
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny artysty: 000530

Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss; Aneri Irena Weissowa, Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne, kat. poz. 248.