Wojciech WEISS (1875-1950) Widok na Bramę Floriańską

WOJCIECH WEISS

Widok na Bramę Floriańską

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: WWeiss

ZAPYTAJ O CENĘ: tel. 609 444 555

    CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 88