Wojciech WEISS (1875-1950), Wejście do ogrodu

WOJCIECH WEISS

WEJŚCIE DO OGRODU

olej, tektura; 20 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (czarną farbą)
Na odwrocie szkic olejny pejżażu oraz owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000708

Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss; Aneri Irena Weissowa, Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne, kat. poz. 120.