Wojciech WEISS (1875-1950) Pejzaż

Wojciech WEISS

Pejzaż

olej, płótno; 66 x 50 cm;
Na odwrocie napis: Obraz Wojciecha Weissa / ofiarowany Ob. Antoninie / Krupowej w dowód / wdzięczności za 30- / letnia pomoc w naszym gospodarstwie / Stanisław Weiss / Kalwaria 12 VIII 52