Wojciech WEISS (1875-1950) Lilie

Wojciech WEISS

Lilie

olej, tektura, 36,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie napis: Kalwaria 19… (?)

cena: 15 000 zł